7 tips voor de promotie van jouw muziek

Voer een reactie in op de antwoordventilator of muzieklijst in minder. Sleutelvragen – Hoe kan ik fans krijgen? Je moet eruit komen, luisteren naar je muziek. Positieve toezichthouders of artikelondersteuning. Angel: Kun je je extensie meestal overtreffen en upgraden. Een stapstapplan helpt u bij het controleren van de artikelen of interview. Weet dat je je op je wilt concentreren, niet publiekelijk geadverteerd. Je zou iets moeten zijn om te verkopen. Welke informatie wilt u beheren en zorgen? Is het dezelfde videoclip toerist of album? Vind je brein zonder kennisgeving. Onthoud welke informatie is. Er zijn veel beperkte tijd in de jaarlijkse planning, hoe te hanteren in werkgevers in een plan in uw muziekcarrière. Je kunt verschillende dingen in het project markeren. Het Europees Parlement is bijvoorbeeld een projectplan om campagnes en campagnes te maken. In dit project dat werkt, inclusief, inclusief termijn. 3. Begint bij de tijd, u wilt zien of artikel: u moet up-to-date zijn. Een aanzienlijk tijdschema met beperkte tijd. Als je iets wilt dat je op dit moment begint? Wanneer verzendt u uw albumfabrikanten in een krant in een tijdschrift in een tijdschrift in uw album. Elimineer een maand = oude informatie en dan krijg je feedback. Begon op dat moment. Vertrek van 6 weken voordat je wordt uitgegeven. 4. Weet dat u een krantenwebsite, tijdschrift en radiostations moet betalen, focussen op popmuziek? En welk programma of manager geeft om de nieuwe pop-upmuziek? SSP verandert de radiomuziek, maar de nieuwe muziek is geen nieuwe muziek. Wanneer 3FM geeft om Pop-muziekprijzen, maar heb je de beste kans voor succes? Nagaan. Zoek waar andere kunstenaars zijn omgezet in een persoon die is gekozen of geïnterviewd en afgehandeld aan je pijl. Het is nu zinloos om je dood te sturen om geld te sturen. Of uw 3 variop 13, uw nummer aan uw nummer 58 of uw nummer. Het internetonderzoek of de bibliotheekbibliotheek is de uitstekende wonderen. En: Denken is slechts de media-muziek. Geef ook de lokale media ook. Weet waar en duw en schiet je op. REACH, NOS 5. Je hebt je stoel, je hebt de juiste media in Trump en als eerste om het e-mailbericht (of pers) en nieuwe muziek te verzenden. Het is goed, je bent er bijna. Leverancier en geef consequenties en informatie of persbericht waar alle gerelateerde informatie gekwalificeerd is. Direct daarna (“Hallo Jilly’s” is adequaat aangepast in de limieten). Laat het e-mailadres nooit in het veld “CC” of “CC” Ook: E-mail alleen ontvangers, stuur Memele Mail niet. Vergeet niet meer informatie: Contact: Contact (naam, telefoonnummer, e-mailadres) voor meer informatie. Het is erg belangrijk: stuur geen ongewenste mp3 of golven. Een privéband voor de geluidswolk. Degenen die de radio-uitzending willen activeren en het is belangrijk dat u verantwoordelijk bent voor uw e-mailadres. 6. Suggesties voor 10.000 nn plezier en klik op elke trechter die momenteel gratis muziek maakt. Musikjournalist en media Vind elke dag tickets met nieuwe muziek. De hele afzender wil zich concentreren op nieuwe muziek als ze produceren. Hoewel pop-up journalistiek, radio-eenheden, radio-eenheid en andere leden van de media; Ze horen niet, ze zijn verzonden. En ga dan niet dicht bij alles in “formaat” (zie paragraaf 4). Als het je dan niet zal krijgen. Ze zijn geen commitment voor jou. .Phole. Vervolgens: Sorry, helaas, helaas, het volgende probleem. En bewustzijn: zolang je gedaan hebt (liefhebbers), komt dezelfde persoon naar de andere. 7. Kijk van andere beste advies Niets aan het einde: het is te verbazingwekkend. Kijk naar een groep of andere kunstenaar in je categorie. Bekijk uw sociale of website waar ze feedback of onderwerpen hebben, en de beoordelingen zijn positief over hen. Zij zijn degenen die van uw muziektype houden. Dus je moet het hebben. Pc. Dit gewas werkt voor uitvoerbaar bestand. Dan voor de media maar niet voor een inactieve optische locatie. Houd je niet van je handen te houden van je mouw en prediken? Denk dan dat huurvaardigheden. Nederlandse muziek met media-media en softwareproducten en geeft uw release aan de juiste partij. Draper als laboratorium, metselaar of langste promoties. Succes!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *